מעבדת סלולר בשוהם – טכנאי עד לבית

טכנאי עד לבית שוהם

מעבדת סלולר בשוהם – טכנאי עד לבית

מעבדת סלולר בשוהם – טכנאי עד לבית גם בשוהם

מחפשים איפה לתקן את האייפון בשוהם ? טכנאי עד לבית גם אצלכם בעיר – דיירקט פיקס

האייפון שלנו הוא כבר חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. וכשהוא קורס היום שלנו קורס. תקלות נפוצות כגון מסך שבור, תקלת טעינה או מכשיר שאינו נדלק הם תקלות שכיחות ביותר שכמעט קרו ויקרו לכל אחד ואחת מאיתנו!

האייפון הוא מכשיר עדין וכשהוא נופל הסיכוי לא קטן שתופיע לנו איזושהיא תקלה. תקלה קטנה או תקלה שהיא מורכבת יותר. לפני כמה שנים כן לקוחות היו הולכים למעבדה אבל גם לפני כמה שנים החברה שלנו דיירקט פיקס הוקמה. החברה הוקמה בכדי לתת מענה מהיר לתיקון אייפון. הטכנאי שלנו יכול להגיע עד אליכם לבית, לעבודה ולכל מקום שבו תיהיו לפרוס את הציוד הנדרש ולתקן במקום את התקלה באייפון.

שלל דגמי האייפון - בסדר הנכון

באילו מקרים הטכנאי שלנו עד הבית בשוהם יכול לעזור?

ממקרי עבר מסתבר ש 85 אחוז מהתקלות באייפון הם מסך שבור. 15 אחוז הנוספים אלו תקלות סוללה ועוד כמה נוספות. במקרה של החלפת מסך לאייפון הטכנאי שלנו יכול להגיע עד אליכם לבית שלכם בשוהם ולהחליף את המסך של האייפון במקום! אחריות, אמינות ושירות הם חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו. באתר שלנו יש המון המלצות על השירות הייחודי. תקלות באייפון בדרך כלל נפתרות תוך 10-25 דקות. הטכנאי שלנו מחכה לקריאה שלכם!

האם עדיף לי לגשת למעבדת סלולר בשוהם או לתיקון אייפון עד לבית בשוהם ?

ברוב המקרים כן עדיף לכם שאנחנו נגיע אליכם. את רוב התקלות אנחנו יודעים לתקן במקום. טכנאי מוסמך לאייפון יודע לפתור כמעט כל תקלה. תקלה כגון החלפת מסך שבור לאייפון 10, החלפת מסך שבור לאייפון 7 ועוד… גם החלפת סוללה לאייפון 6, החלפת סוללה לאייפון 7 גם את זה אנחנו יודעים לעשות! כל מה שנשאר לכם זה רק להתקשר אלינו ואנחנו נגיע אליכם. מקרים שבהם עדיפים כן לגשת למעבדות סלולר אלו מקרים של תקלות מורכבות יותר. כגון תקלות קליטה באייפון, תקלות שמע מיקרופון באייפון גם תקלות במעבד תצטרכו לגשת למעבדה. תקלות מעבדה הם תקלות די נדירות. מכיון שאפל בעידן של היום המכשירים הם מאוד מתקדמים והסיכוי שתקלות כאלו יקרו הוא נמוך.

דגמי האייפון החדשים 11 ו 11 פרו מקס

 

כל מה שצריך לדעת על תיקון טלפונים עד הבית
איך אני יודע איזה אייפון יש ברשותי
דרכים להטעין מהר יותר את הטלפון הסלולרי
סוללה מקורית לאייפון – תיקון עד הבית
תיקון איפון 5 בשוהם, תיקון אייפון 6 בשוהם, תיקון אייפון 7 בשוהם, תיקון אייפון 8 בשוהם, תיקון אייפון  6 פלוס בשוהם, תיקון אייפון 7 פלוס בשוהם, תיקון אייפון 8 פלוס בשוהם, תיקון אייפון 10 בשוהם, טכנאי סלולר עד לבית בשוהם, מעבדת סלולר בשוהם, מעבדת סלולר ניידת בשוהם, מעבדת אייפון ניידת בשוהם, החלפ סוללה לאייפון בשוהם, החלפת מסך בשוהם, החלפת מסך לאייפון 6 בשוהם, החלפת מסך לאייפון 7 בשוהם, החלפת מסך לאייפון 8 בשוהם, החלפת מסך לאייפון 10 בשוהם, החלפת מסך לאייפון איקס בשוהם, שוהם טכנאי אייפון, שוהם מעבדת סלולר
No Comments

Post A Comment

דילוג לתוכן