מעבדת סלולר לאייפון XS – החלפת מסך ל iPhone Xs

שירות תיקון אייפון XS - שירות החלפת מסך לאיפון XS

שירות תיקונים לאייפון Xs עד לבית הלקוח

אין צורך להגיע אל מעבדה פרטית, לחפש חניה, לעמוד בפקקים . יש כיום את דיירקט פיקס - טכנאים פרוסים בארץ ומחכים לקריאה שלכם. אנחנו עובדים 7 ימים בשבוע, אנו יודעים שאף אחד לא אוהב להיות בלי הטלפון שלו ולכן ננסה להגיע הכי מהר שנוכל - בדרך כלל עד שעה, או פחות. במקרה מורכב יותר, ייתכן שנצטרך לקחת איתנו את האייפון לבדיקות נוספות. אם אנו חייבים לעשות זאת, אנו עדיין נעשה כמיטב יכולתנו להחזיר לך את ה- iPhone Xs בהקדם האפשרי.

תיקון אייפון Xs במחיר לכל כיס

מחיר אטרקטיבי לתיקון אייפון Xs של Apple . ניתן לבחור בין חלפים מקוריים לבין חלפים תואמים

אחריות מלאה על התיקון

תעודת אחריות למשך 90 ימים בכל סוף תיקון לאייפון Xs

לחץ כאן בכדי לצפות בתנאי האחריות שלנו.

אנחנו מגיעים אליכם

חלפים איכותיים

אחריות עבור התיקון

תשלום רק בסוף

תיקון/החלפת מסך לאייפון Xs

ניתן לבחור בין מסך תואם לבין מסך מקורי

אם אתם אוהבים את ה- iPhone Xs באותה מידה שאנחנו אוהבים, אין שום דרך שתתנו למסך סדוק להשפיע על השימוש במכשיר. כאשר אתה זקוק לפתרון בעיות תצוגה של ה- iPhone Xs שלך, השתמש בשירות שלנו - בכדי להחליף את המסך הסדוק. דבר זה חשוב - מסך סדוק יכול לפלוט קרינה מוגברת מהמכשיר שלכם.

תיקון טאץ' באייפון Xs

אם הטאץ' אינו מגיב או פועל מעצמו

המסך מורכב מרכיבים חשמליים אלקטרוניים, כל חלק בעל משמעות רבה. מדי פעם האייפון שלנו נופל וזה שהמסך אינו נסדק זה לא אומר שהמסך אינו חסין לתקלות נוספות עתידיות, אחת התקלות הנפוצות ביותר של מסכי ה X ומעלה. הם תקלת הטאץ' - תקלה כגון מכשיר שעושה פעולות על דעת עצמו, טאץ אינו נלחץ באיזור מסויים.

החלפת סוללה לאייפון Xs

ניתן לבחור בין מסך תואם לבין מסך מקורי

האם הסוללה של ה- iPhone Xs שלך מתרוקנת מהר מדי או שהיא לא נטענת כשאתה משתמש בכבל הטעינה? נסה להפעיל אותו מחדש. אתה יכול גם לקרוא טיפים להארכת חיי הסוללה של ה- iPhone Xs שלך. האם אתה מתקשה להפעיל את ה- iPhone Xs שלך? ראשית, וודא כי נתת לסוללה של האייפון שלך מספיק זמן לטעינה. אם האייפון שלך היה ללא טעינה זמן מה, ייקח יותר זמן מהרגיל לפני שהוא רושם שיש טעינה כלשהי בסוללה. אם ה- iPhone Xs שלך לא נטען, נסה להשתמש בכבל ושקע חשמל אחר. אם בדרך כלל אתה טוען את האייפון שלך על ידי חיבורו למחשב הנייד או ל- MacBook, נסה לחבר אותו למטען USB המחובר לחשמל. וודא שאתה משתמש באיכות טובה של כבל, עם עוצמה של 1 לפחות - 2amp עדיף יותר.

עלויות תיקון ל iPhone Xs

אז מה הם עלויות התיקון למכשיר המדהים הזה

מכשיר ה Xs הינו מכשיר יקר! איכותי ובעל רכיבים עוצמתיים במיוחד. מסך האייפון Xs הינו מהטובים בשוק. ולכן המחיר בהתאם. כמו כן ניתן להשתמש גם בחלקים חלופיים, המחיר שלהם נמוך יותר אבל איכות החלקים הינה בהתאם. סוללה האייפון Xs הינה סוללה כפולה - גדולה יותר פי 2 משל מכשירי האייפון הקודמים.

אז כיצד אוכל להשיג תיקון לאייפון Xs שלי ?

אין צורך להגיע אל מעבדה פרטית, לחפש חניה, לעמוד בפקקים . יש כיום את דיירקט פיקס - טכנאים פרוסים בארץ ומחכים לקריאה שלכם. אנחנו עובדים 7 ימים בשבוע, אנו יודעים שאף אחד לא אוהב להיות בלי הטלפון שלו ולכן ננסה להגיע הכי מהר שנוכל - בדרך כלל עד שעה, או פחות. במקרה מורכב יותר, ייתכן שנצטרך לקחת איתנו את האייפון לבדיקות נוספות. אם אנו חייבים לעשות זאת, אנו עדיין נעשה כמיטב יכולתנו להחזיר לך את ה- iPhone Xs בהקדם האפשרי.

הנתונים שלך

הנתונים ב- iPhone Xs שלך חשובים. הקפד לגבות אותו לפני שתתקן אותו. אם אין לך גיבוי עדכני, תן הודעה לטכנאי על כך. שלא כמו אפל, אנחנו לא מנגבים את האייפון באופן שגרתי לפני שמחזירים לך אותו. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לוודא ששום דבר לא יקרה לנתונים שלך, אבל עדיף להיות בטוחים מאשר שיקרה מקרה לא נעים. הטכנאים שלנו יכולים להראות לכם כיצד לוודא שהאייפון שלכם מגובה באופן שגרתי בכל לילה, כך שלא תאבדו נתונים מעולם. זה מובנה באייפון שלך ובחינם, אז דאג לשאול אם יש לך שאלות.

עלויות תיקון אייפון Xs עלויות

אחריות של Apple, לא מכסה נזקי שבר, גם אם האייפון שלך חדש לגמרי. עבור מכשיר אייפון Xs, המחיר לתיקון או החלפת מסך הוא בדרך כלל מתחיל באיזור ה-550 ₪ כולל מע״מ.

תיקון זכוכית קדמית לאייפון

אנו רואים הרבה חנויות המציעות "החלפות זכוכית" עבור מכשירי אייפון Xs. זה אולי נראה כמו רעיון טוב כי בסופו של דבר, בדרך כלל זו הזכוכית שנשברה, נכון? הבעיה היא שהמסך ב- iPhone Xs מורכב מיחידה אטומה בה המסך, חיישני המגע והזכוכית אטומים זה לזה. אם מישהו מקלף את הזכוכית מהמסך ומחזיר זכוכית חדשה, הוא לא יוכל להתחבר כמו שצריך מחדש. זה אומר שיש אוויר בין המסך לזכוכית, הגורמים לבעיות מגע ויכולים להופיע אבק מתחת לזכוכית. בעיות המגע יכולות לנוע בין כך שהמסך אינו מגיב, לכן עליך ללחוץ פעמיים על סמל כדי לפתוח אפליקציה ממש עד לאזורים "מתים" המופיעים ב- iPhone Xs. יכול להיות שחלקים מסוימים של המסך פשוט לא יעבדו עם האצבע שלך בכלל. המקרה הגרוע ביותר הוא שהוא מפסיק לעבוד לגמרי אחרי כמה שבועות. מסך זה ייחשב כמסך מחודש. אנו בדיירקט פיקס מציעים מסך חדש מקורי או מסך תואם פרימיום. ומבטיחים שלא יהיו תקלות עם התיקון.

איך אוכל לבדוק האם המכשיר שלי עדיין בתקופת האחריות ?

אז לפני שאתם מתכוונים להכניס את המכשיר לתיקון במעבדה פרטית או אצלנו. חלק מהתקלות הם תקלות תחת אחריות יצרן. תקלות כגון אייפון שאינו נדלק, אייפון שזולל סוללה במהירות, תקלות קליטה, תקלות שמע. בקישור הבא תוכלו להכניס את המספר הסידורי של המכשיר שלכם ולבדוק האם הוא עדיין באחריות. בדרך כלל תקופת האחריות היא 12 חודשים מרגע האקטיבציה. היכנסו לקישור הבא

לקוחות אמיתיים ממליצים:

באילו ערים השירות שלכם פועל ?

השירות שלנו פועל באיזור השרון, גוש-דן והמרכז. לחצו כאן בכדי להיכנס לרשימת הערים המלאה.

האם צריך להכין סביבת עבודה לטכנאי ?

אכן. מומלץ להכין שולחן, כיסא בכדי לייצר תנאי עבודה נוחים.

אמצעי תשלום ומתי משלמים ?

ניתן לשלם עבור התיקון בכרטיס אשראי, מזומן, המחאה, bit, Paybox, Pay. התשלום הוא בסוף התיקון.

באם לא ניתן לתקן את המכשיר, יש עלות בדיקה ?

אכן, אם הטכנאי שלנו מגיע נותן הצעת מחיר, ואתם לא מעוניינים לתקן, עלות הביקור הינה 150₪.

לא יכול להתקשר? השאר פרטים ואנחנו כבר חוזרים אלייך!

אנחנו מבטיחים לא להשתמש בפרטים למטרות פרסום.

"שירות אמין ונוח, היה לי כיף לתקן את המכשיר בלי לצאת מהבית✅ מומלץ בחום👏👑"

Or Levi

יש לכם שאלה נוספת ?

052-4806-951

פתוח 7 ימים בשבוע

8:00-22:00

ניתן ליצור קשר גם במייל

directfixisrael@gmail.com

directfix.co.il האתר הרשמי של דיירקט פיקס

דילוג לתוכן