מעבדת סלולר לאייפון 12 – החלפת מסך לאייפון 12 – טכנאי עד אלייך

תיקון אייפון 12

שירות תיקונים לאייפון 12 של אפל

התהליך והשירותים שלנו

דיירקט פיקס - תמיד כאן בשבילך לתיקון האייפון

שירות תיקונים לאייפון 12

מטפלים בכל התקלות במכשירי האייפון 12 אם זה החלפת מסך, החלפת סוללה לאייפון 12, טיפול קורוזיה ועוד..

מעבדה לתיקון טלפונים עד הבית

אחריות עבור כל תיקון לאייפון 12

תעודת אחריות למשך 90 ימים בכל סוף תיקון לאייפון 12

החלפת סוללה מקורית לאייפון

תיקון אייפון 12 בזול

מחיר אטרקטיבי לתיקון אייפון 12 של Apple . ניתן לבחור בין חלפים מקוריים לבין חלפים תואמים.

שירות תיקונים לאייפון 12

אנחנו נגיע עד אלייך לתיקום במקום

052-4806951


שעות פתיחה: 09:00 - 23:00

לאייפון 12 שלי יש נזקי מים, מה כדאי לי לעשות ?

אין דרך מובטחת לתקן טלפון שנפל במים, מבלי שטכנאי יגיע יבדוק מה נהרס בדיוק, יחליף את החלקים. מומלץ לשים אותו באורז, או בחלל יבש, פעולה זו תעכב את ההשלכות של המים בתוך המכשיר, ובמקביל יגדיל את הסיכון לקורוזיה פנימית. הפיתרון הטוב ביותר הוא להתקשר אל דיירקט פיקס ואחד מאנשי המקצוע המוסמכים שלנו יתקן את הנזק, ויבצע את ניקוי קורוזיה בצורה מקצועית.

מסך המגע של האייפון 12 שלי הפסיק לעבוד ? האם עלי להחליף למסך חדש?

תיקוני מסך הם ככל הנראה השירות הנדרש ביותר ב- iPhone 12, וישנן כמה דרכים לאבחן את הבעיה. ראשית, אם הפלת את הטלפון שלך וניפצת את המסך, תצטרך החלפה למסך חדש. אם המסך שלך לא התנפץ, הבעיה עדיין עשויה להיות קשורה לחומרה, אך היא יכולה להיות מוסתרת מתחת ברכיבים הפנימיים של המסך.עקוב אחר הרשימה הבאה בכדי לראות אם אתה יכול לתקן את הבעיה בעצמך, לפני שתצטרך להשתמש בשירות שלנו.אם זו בעיה לסירוגין שמתרחשת רק כאשר אפליקציה מסוימת נמצאת בשימוש? נסה להסיר את ההתקנה של האפליקציה. ביצוע הרד ריסט הוא לפעמים דרך טובה לנקות את הטלפון ולהחזירו למצב תקין . למרות שאסור לעשות זאת באופן קבוע, זו יכולה להיות דרך לתקן בעיות. בצע איפוס קשה על ידי לחיצה ממושכת על כפתורי ההפעלה והבית למשך 30 שניות.אם אתה מגלה שהטיפים המהירים שלנו לא עובדים, יתכן שיש בעיה גדולה יותר במסך ה- iPhone 12 שלך. התקשרו אלינו ונפתור לכם את התקלה.

מרגע שהתקשרתי אליכם - כמה זמן יקח לטכנאי להגיע לתקן לי את האייפון 12 ?

בדרך כלל זמן הגעת הטכנאי היא שעה אחת. תלוי בעומס. נא לא לשכוח להכין לטכנאי סביבת עבודה סבירה, שולחן וכיסא.

איך ניתן לשלם עבור התיקון ? ומתי משלמים?

ניתן לשלם עבור התיקונים באמצעים הבאים: כרטיס אשראי, ביט, פאי בוקס, העברה בנקאית, המחאה ומזומן. התשלום הוא בסוף התיקון. ורק לאחר שנבדוק שהכל עובד כראוי.

החלפת מסך לאייפון 12

אם אתם אוהבים את ה- iPhone 12 באותה מידה שאנחנו אוהבים, אין שום דרך שתתנו למסך סדוק להשפיע על השימוש במכשיר. כאשר אתה זקוק לפתרון בעיות תצוגה של ה- iPhone 12 שלך, השתמש בשירות שלנו - בכדי להחליף את המסך הסדוק. דבר זה חשוב - מסך סדוק יכול לפלוט קרינה מוגברת מהמכשיר שלכם.

עלות החלפת מסך iPhone 12

עלות החלפת המסך של iPhone 12 תשתנה בהתאם לבחירה שלכם בין מסך מקורי אפל לבין מסך תואם פרימיום, אם המכשיר באחריות תצטרכו לבדוק אם כן - גשו אל הספק המורשה. בכדי לחסוך לכם זמן וכסף, תוכלו להשתמש בשירות שלנו של טכנאי אייפון 12 עד לבית.

החלפת סוללה לאייפון 12

האם הסוללה של ה- iPhone 12 שלך מתרוקנת מהר מדי או שהיא לא נטענת כשאתה משתמש בכבל הטעינה? נסה להפעיל אותו מחדש. אתה יכול גם לקרוא טיפים להארכת חיי הסוללה של ה- iPhone SE שלך. האם אתה מתקשה להפעיל את ה- iPhone 12 שלך? ראשית, וודא כי נתת לסוללה של האייפון שלך מספיק זמן לטעינה. אם האייפון שלך היה ללא טעינה זמן מה, ייקח יותר זמן מהרגיל לפני שהוא רושם שיש טעינה כלשהי בסוללה.


אם ה- iPhone 12 שלך לא נטען, נסה להשתמש בכבל ושקע חשמל אחר. אם בדרך כלל אתה טוען את האייפון שלך על ידי חיבורו למחשב הנייד או ל- MacBook, נסה לחבר אותו למטען USB המחובר לחשמל. וודא שאתה משתמש באיכות טובה של כבל, עם עוצמה של 1 לפחות - 2amp עדיף יותר.

תיקון טאץ' לאייפון 12

טעויות קורות. לפעמים מסך יכול להיסדק או להתנפץ. אנחנו כאן לעזור. אנו יכולים לתקן או להחליף את המסך ב- iPhone 12 שלך, באמצעות טכנאים מוסמכים ורכיבים איכותיים. לכן אנו יכולים להציע אחריות לשלושה חודשים על כל תיקוני המסך של ה- iPhone 12.

כמה שלבים לביצוע תיקון לאייפון 12 שלך

אין צורך להגיע אל מעבדה פרטית, לחפש חניה, לעמוד בפקקים . יש כיום את דיירקט פיקס - טכנאים פרוסים בארץ ומחכים לקריאה שלכם.

אנחנו עובדים 7 ימים בשבוע, אנו יודעים שאף אחד לא אוהב להיות בלי הטלפון שלו ולכן ננסה להגיע הכי מהר שנוכל - בדרך כלל עד שעה, או פחות.

במקרה מורכב יותר, ייתכן שנצטרך לקחת איתנו את האייפון לבדיקות נוספות.

שאם אנו חייבים לעשות זאת, אנו עדיין נעשה כמיטב יכולתנו להחזיר לך את ה- iPhone 12 בהקדם האפשרי.


הנתונים שלך

הנתונים ב- iPhone 12 שלך חשובים. הקפד לגבות אותו לפני שתתקן אותו. אם אין לך גיבוי עדכני, תן הודעה לטכנאי על כך. שלא כמו אפל, אנחנו לא מנגבים את האייפון באופן שגרתי לפני שמחזירים לך אותו. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לוודא ששום דבר לא יקרה לנתונים שלך, אבל עדיף להיות בטוחים מאשר שיקרה מקרה לא נעים. הטכנאים שלנו יכולים להראות לכם כיצד לוודא שהאייפון שלכם מגובה באופן שגרתי בכל לילה, כך שלא תאבדו נתונים מעולם. זה מובנה באייפון שלך ובחינם, אז דאג לשאול אם יש לך שאלות.


עלויות תיקון אייפון 12 עלויות

אחריות של Apple, לא מכסה נזקי שבר, גם אם האייפון שלך חדש לגמרי. עבור מכשיר אייפון 12, המחיר לתיקון או החלפת מסך הוא בדרך כלל באיזור ה-1400 ₪ כולל מע״מ.


תיקון זכוכית קדמית לאייפון

אנו רואים הרבה חנויות המציעות "החלפות זכוכית" עבור מכשירי אייפון 12 זה אולי נראה כמו רעיון טוב כי בסופו של דבר, בדרך כלל זו הזכוכית שנשברה, נכון? הבעיה היא שהמסך ב- iPhone 12 מורכב מיחידה אטומה בה המסך, חיישני המגע והזכוכית אטומים זה לזה. אם מישהו מקלף את הזכוכית מהמסך ומחזיר זכוכית חדשה, הוא לא יוכל להתחבר כמו שצריך מחדש. זה אומר שיש אוויר בין המסך לזכוכית, הגורמים לבעיות מגע ויכולים להופיע אבק מתחת לזכוכית. בעיות המגע יכולות לנוע בין כך שהמסך אינו מגיב, לכן עליך ללחוץ פעמיים על סמל כדי לפתוח אפליקציה ממש עד לאזורים "מתים" המופיעים ב- iPhone 12. יכול להיות שחלקים מסוימים של המסך פשוט לא יעבדו עם האצבע שלך בכלל. המקרה הגרוע ביותר הוא שהוא מפסיק לעבוד לגמרי אחרי כמה שבועות. מסך זה ייחשב כמסך מחודש. אנו בדיירקט פיקס מציעים מסך חדש מקורי או מסך תואם פרימיום. ומבטיחים שלא יהיו תקלות עם התיקון.

יש לכם שאלה נוספת ?

052-4806-951

פתוח 7 ימים בשבוע

8:00-22:00

ניתן ליצור קשר גם במייל

directfixisrael@gmail.com

דילוג לתוכן