כיצד לבצע שיחת וידאו קבוצתית ב- WhatsApp באייפון

כיצד לבצע שיחת וידאו קבוצתית ב- WhatsApp באייפון

כיצד לבצע שיחת וידאו קבוצתית ב- WhatsApp

לראות את החברים שלך בשיחת וידיאו קבוצתית. זה פשוט באייפון ותוכלו להוסיף קבוצות של עד ארבעה חברים.

שיחת וידיאו קבוצתית ב whatsapp

WhatsApp היא דרך פופולרית במיוחד לשמור על קשר עם חברים באמצעות הודעות מיידיות. אתה יכול להקים קבוצות בקלות ולשוחח עם בני משפחה שאינם משתמשים ב אייפון בזכות הזמינות הנפוצה של האפליקציה בפלטפורמות סלולריות.

עם זאת, דבר אחד אולי אתם עדיין לא יודעים שאפשר גם לבצע שיחות וידאו קבוצתיות. במאמר זה אנו מראים כיצד לבצע שיחת וידיאו קבוצתית עם מספר חברים.

הגדרת צ’אט קבוצתי וידאו מהלשונית ״שיחות״

ישנן כמה דרכים שונות ליצור סרטון קבוצתי, אך המקום המתבקש להתחיל בו הוא בכרטיסייה שיחות, מכיוון שכאן בדרך כלל כל משתמש מתחיל שיחת צ’אט חדשה בוואטצאפ.

הקש על הכרטיסייה שיחות בתחתית המסך, ואז הקש על שיחה קבוצתית חדשה ובחר את המשתתפים. אתה יכול להכיל עד שלושה אנשים לכל היותר פלוס עצמך. לאחר שתעשה את כל זה, הקש על סמל הווידיאו שמשמאל למשתתפים ותוכל להתחיל בשיחתך.

וואטצאפ מתגאה בפיצ’ר החדש – באפליקצית טוויטר

עיקבו אחרי וואטצאפ גם ב twitter

 

ביצוע שיחת וידאו לקבוצה קיימת

אם כבר יש לך קבוצה שאתה שותף בה, אז הפיכתה לשיחת וידאו רק מחייבת להקיש על כפתור יחיד. עבור לקבוצה (תמצא אותה בקטע צ’אט) ובראש העמוד תראו את הסמלים עבור שיחות וידאו ושיחות קוליות. פשוט הקש על הסרטון והשיחה תתחיל מייד.

זכור שיכולים להיות ארבעה אנשים לכל היותר בשיחה, כך שאם הקבוצה שלך גדולה יותר מזאת ייתכן שתצטרך ליצור להסיר משתמשים מהקבוצה.

הוספת אדם לשיחת וידאו שאתה כבר נמצא בה

אם אתה כבר מדבר עם מישהו בצ’אט וידאו אתה יכול להוסיף אנשים חדשים מבלי לסיים את השיחה או להגדיר קבוצות.

הקש על המסך ובפינה השמאלית העליונה תראה את סמל הוסף המשתתפים מופיע (זה נראה כמו צללית של ראש עם פלוס). הקש על זה ורשימת אנשי הקשר שלך ב- WhatsApp תופיע. בחר את האדם שאליו ברצונך להצטרף, הקש על הוסף כשתתבקש והשיחה שלך אחד לאחד היא כעת צ’אט קבוצתי.

להורדת אפליקצית Whatsapp הקישו כאן

 

כתבות נוספות באתר:

הוספה או הסרה של אמצעי תשלום מחשבון ה AppStore

אימוג’ים חדשים מגיעים – מעל 117 פרצופים חדשים

האם באמת שווה לשדרג את האייפון ?

 

No Comments

Post A Comment

דילוג לתוכן